Наше кредо: "Кожного дня допомагай людям!"  Адже робити добро так легко! Ми йдемо назустріч усім верствам нашого населення, підтримуючи та розвиваючи соціальні проєкти.

Аптечна справа Рівненщини бере свій початок ще з XVI ст.  ТДВ «Рівнефармація» - це одна з найбільших та найстаріших  мереж аптек Рівненської області.

04 жовтня 2010 р. ВАТ «Рівнефармація» реорганізовано в Товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ), яке очолив Генеральний директор СИНЯК Володимир Васильович. З 07 травня 2021р. посаду Генерального директора займає САДОВНИК Ольга Володимирівна .

Товариство структурно складається з управління та 53 підрозділів: 37 аптек та 16 аптечних пунктів. З них 3  заклади працюють у цілодобовому режимі, 12  аптек мають ліцензію на придбання, зберігання, реалізацію (відпуск) наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, 8  - виготовляють ліки в умовах аптеки, 11 аптек виконують п. 2 Постанови КМУ від 17.08.1998 р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

ТДВ «Рівнефармація» є невід’ємною складовою системи охорони здоров’я Рівненщини та сумлінно виконує свою основну функцію - забезпечує лікувально-профілактичні заклади і населення Рівного та Рівненської області лікарськими засобами, виробами медичного призначення, біологічно активними добавками, лікарськими травами та іншою продукцією, дозволеної для реалізації через аптечні заклади.

Діяльність працівників мережі «Рівнефармація» спрямована на виконання завдань Рівненської обласної державної адміністрації, національних та регіональних програм соціальної допомоги населенню, збереження і зміцнення здоров’я громадян.

В центрі нашої роботи – увага і повага до клієнта

1988
РІК ЗАСНУВАННЯ
53
АПТЕКИ
320
КОМПАНІЙ ПАРТНЕРІВ
164
СПЕЦІАЛІСТІВ

Товариство постійно бере участь у тендерах із забезпечення лікувальних закладів лікарськими засобами, засобами для наркозу, предметами догляду за хворими, дезинфікуючими засобами та реактивами. Реалізовує через 66 фельдшерсько-акушерських пунктів медикаменти для сільського населення Рівненської області. 

За особистого сприяння генерального директора СИНЯКА В.В.було відкрито фармацевтичне відділення в Рівненському базовому медичному коледжі. 

З метою збереження фармацевтичних традицій в приміщенні найстарішої аптеки м.Рівне було відкрито інтерактивну Аптеку - музей № 3.

 Ми активно підтримуємо Збройні Сили України, надаючи воїнам матеріальну допомогу, медикаменти. Не залишаємо без  моральної та фінансової допомоги наших працівників, чиї рідні були чи перебувають в зоні бойових дій.

В період суворого карантину, спричиненого поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, товариство забезпечувало безперебійне постачання масок, тест-систем для діагностування COVID- 19, противірусних препаратів, антибіотиків. Контролює в межах всеукраїнського моніторингу та забезпечує наявність в аптечних закладах достатньої кількості лікарських засобів, передбачених протоколом надання медичної допомоги особам хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19,  та впровадило власні соціальні  проекти «Доставку ліків додому», «Вимірювання кисню в крові». 

Наші переваги

  • Лише мережа ТДВ «Рівнефармація» має аптеки, що здійснюють екстемпоральне виготовлення ліків. Це дозволяє розширити асортимент лікарських форм та оперативно реагувати на потреби лікарів, відвідувачів аптек, закладів охорони здоров’я у випадках епідемій і надзвичайних ситуацій. Крім того, багато необхідних лікарських засобів не мають промислових аналогів в Україні. Це лікарські засоби для дорослих та дітей з першого року життя за прописами лікаря та по замовленням лікувально-профілактичних закладів: для зовнішнього застосування(мазі, супозиторії, розчини,в тому числі розчини протарголу, коларголу, риванолу, фурациліну  та інші), засоби для внутрішнього застосування ( мікстури та порошки); 
  • Єдина в західному регіоні Аптека № 122 займається виготовленням гомеопатичних препаратів;
  • Аптеки № 122 та № 16 реалізовують  медичні п’явки;
  • В аптеках наявний повний асортимент вакцин та сироваток, які зберігаються в належних умовах з дотриманням  «холодового ланцюга»;
  • тільки в 12 аптеках нашої мережі можна отримати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори;   
  • Маємо власне довідкове бюро, яке працює в аптеці № 1. В  телефонному режимі   можна дізнатися про наявність, залишки, ціну лікарських препаратів та адресу найближчої аптеки, а при необхідності – замовити потрібні медикаменти. Слід зазначити, що за довідкою може звернутися будь-який мешканець Рівненської області, оскільки в кожному районі є аптека ТДВ «Рівнефармація», що значно полегшує отримання необхідних ліків для осіб із віддалених районів;
  • Надаємо довідки на відшкодування коштів після проведення курсу лікування пацієнтів;
  • На базі підприємства викладачами провідних ВУЗів України проводяться курси підвищення кваліфікації для спеціалістів фармації усієї області;
  • Аптеки товариства є базами для проходження виробничих  практик та інтернатури для здобувачів освіти та інтернів-фармацевтів. Після проходження стажування молоді спеціалісти згодом поповнюють ряди аптечних закладів, як «Рівнефармація» так і інших аптек області різних форм власності.

МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ  ДОПОМОГТИ.

ЧЕКАЄМО НА ВАС.