Показано один результат

Показати 9 12 18 24

Парацетамол капсули по 500 мг №10

19,60 грн.
Склад діюча речовина: paracetamol; 1 капсула містить парацетамолу 500 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить