«Головний сенс мого життя – розвиток родинного бізнесу, постійне фахове вдосконалення з метою максимальної професійної самореалізації на благо родини, громади, країни…» 

Генеральний директор ТДВ «Рівнефармація» Ольга Садовник. 

Садовник Ольга Володимирівна народилася 27 грудня 1980 року у м. Рівне в родині заслуженого працівника охорони здоров’я України, кавалера ордена «За заслуги» III ступеня Синяка Володимира Васильовича. У 1998 році закінчила ЗОШ №24 м. Рівного (за успіхи у навчанні відзначена срібною медаллю). У 2004 році закінчила Львівський Національний медичний університет ім. Д. Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. У 2005 році пройшла атестацію та отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапія». У цьому ж році закінчила Львівський Національний медичний університет ім. Д. Галицького за спеціальністю «Фармація» та здобула кваліфікацію провізора. Трудову діяльність розпочала у 2005 році на посаді провізора-інтерна в аптеці № 121 ВАТ «Рівнефармація». У 2006 році пройшла атестацію, отримала звання провізора-спеціаліста за спеціальністю «Провізор загального профілю» та була переведена на посаду провізора відділу організації медикаментозного забезпечення і цін.

 В 2011 році призначена на посаду заступника завідувача відділу організації медикаментозного забезпечення і цін ТДВ «Рівнефармація» та розпочала діяльність викладача фармацевтичних дисциплін у Рівненській медичній академії за сумісництвом. У 2011 році пройшла атестацію та отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ендокринологія». У цьому ж році їй присвоєно науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю «Фармакологія» та призначено на посаду завідувача відділу організації медикаментозного забезпечення і цін. У 2015 році – на посаду заступника генерального директора ТДВ «Рівнефармація». 

У 2018 році закінчила курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Педагогіка та методика викладання». У 2019 році призначена на посаду першого заступником генерального директора ТДВ «Рівнефармація». У 2020 році Указом Президента України нагороджена званням «Заслужений працівник Фармації України». З 2021 року по теперішній час обіймає посаду генерального директора ТДВ «Рівнефармація». Садовник Ольга Володимирівна – відданий знавець своєї справи, людина невтомної енергії та нових ідей. Дипломатичність, лідерська вдача та вміння працювати з людьми сформували Ольгу Володимирівну як шанованого керівника, забезпечили їй високий авторитет і повагу колег, фармацевтичних і медичних працівників Рівненщини та України. 

Перейнявши професіоналізм та досвід від свого батька, який присвятив велику частину свого життя розвитку фармацевтичної галузі на Рівненщині, Ольга Володимирівна продовжує тримати незмінний курс модернізації мережі та реалізовувати як старі націлені плани, так і нові прогресивні проєкти.

«Служити людям» – життєве кредо провізора-організатора вищої кваліфікаційної категорії, відмінника охорони здоров’я, заслуженого працівника охорони здоров’я України, радника генерального директора «Рівнефармація» Володимира Васильовича Синяка.

Народившись 27 листопада 1946 року в смт. Мізоч Здолбунівського р-ну Рівненської обл., закінчивши фармацевтичний факультет Львівського державного медичного інституту, Володимир Синяк за свій життєвий шлях був і начальником контрольно-аналітичної лабораторії аптечного управління м. Октябрська, Казахстан, фармінспектором Рівненського обласного аптечного управління, хіміком-аналітиком контрольно-аналітичної лабораторії Рівненського обласного аптечного управління, заступником начальника обласного аптечного управління, заступником генерального директора, генеральним директором Рівненського обласного ВО «Фармація», головою правління ВАТ «Рівнефармація» та, зрештою, став радником генерального директора ТДВ «Рівнефармація».

Можна сказати, що Володимир Васильович обрав майбутню професію майже випадково. Його мати мріяла, щоб він став лікарем, тому Володимир подавав документи до Львівського медичного інституту на спеціальність «педіатрія». Однак, видно всесвіт вирішив інакше, оскільки він не пройшов за конкурсом на зазначену спеціальність, то йому було запропоновано іншу спеціальність – «фармація». Ще жодного разу Володимир Васильович не пожалкував, що доля його тоді скерувала на таку цікаву і відповідальну професію.

Будучи заступником начальника аптекоуправління, коли був направлений до Львівського медичного інституту для відбору спеціалістів, познайомився із майбутньою дружиною. Саме там на той час навчалася Людмила Михайлівна. У Володимира Васильовича двоє дітей — Іван та Ольга, та улюблена онука — Соломія. Син має юридичну освіту, а донька закінчила Львівський державний медичний університет, працювала лікарем-ендокринологом в обласній лікарні, але згодом отримала другу вищу освіту за спеціальністю «фармація» та захистила кандидатську дисертацію. Цінуючи пам’ять родинного кола, Володимир Васильович у власному домі обладнав та створив кімнату-музей, де зібрав речі з батьківської хати.

За роки роботи Володимир Васильович проявив себе висококваліфікованим спеціалістом, принциповим та досвідченим керівником, здібним організатором. Усі його називають ініціативним та відповідальним. Саме тому Володимир Васильович користується заслуженим авторитетом та завжди знаходить підтримку серед фармацевтичних і медичних працівників Рівненщини та України. Улюблену роботу знає до тонкощів. Колеги та друзі називають Володимира Синяка старійшиною: саме він стояв біля витоків галузі області на зорі незалежності України, а у кризові роки вивів фармацію в рідному краї до розквіту.

Він приділяє велику увагу зміцненню матеріально-технічної бази аптечних установ; на сьогодні забезпечення ліками населення і лікувально-профілактичних закладів області здійснює 40 аптеки та 23 аптечних пунктів. На базі аптекоуправління ВАТ «Рівнефармація» та ТДВ «Рівнефармація» втілюються передовий досвід і нові технології; запровадив повну комп’ютеризацію руху ЛП та їх бухгалтерський облік. Діяльність керівництва ТДВ «Рівнефармація» спрямована на вдосконалення та пошук нових форм із фармацевтичної допомоги, зокрема співпраці з 110 підприємствами та фірмами з питань прямого постачання ліків, що значно знизило ціни на них.

Одними з перших в Україні у ТДВ «Рівнефармація» були відкриті в аптеках № 1, 109, 110, 136 м. Рівного відділи для обслуговування інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. У Рівному (2001) та Здолбунові (2002) розпочала роботу «Аптека для ветеранів»; проводиться (у співпраці з обласною радою ветеранів) відкриття аптек для обслуговування пільгових категорій населення у районах області. Об’єднанням «Фармація» першим в Україні проведено приватизацію аптечної мережі Рівненщини шляхом перетворення на ВАТ.

У 1997 р. була створена Рівненська обласна фармацевтична асоціація, що об’єднує 31 аптечний заклад області різної форми власності. Робота асоціації спрямована на надання консультативної та методичної допомоги. Асоціація координує та об’єднує дії фармацевтичної служби області щодо забезпечення ліками медичних закладів і населення; дбайливо ставиться до збереження традицій фармацевтичної спільноти, приділяє велику увагу оновленню фармацевтичних кадрів. За сприяння ТДВ «Рівнефармація» відкрито фармацевтичне відділення в Рівненському базовому медичному коледжі.

Із 2002 року Володимир Синяк – голова галузевої організації роботодавців «Фармація» Рівненської області, та понад 30 років є членом колегії управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, впровадження сучасних методів діагностики і лікування, високу професійну майстерність В.В. Синяку присвоєно почесне звання відмінника охорони здоров’я (1996), «Заслужений працівник охорони здоров’я України» (1997) та нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня (2002), а за заслуги з відродження духовності в Україні нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня (2015).