ТДВ «Рівнефармація» – це завжди лише якісне медичне обслуговування для вас та вашої родини.

Ми дбаємо про здоров'я своїх покупців, тому:

  • допускаємо до оптової та роздрібної торгівлі лікарські засоби, які пройшли державну реєстрацію в Україні;
  • виробляємо закупівлю та отримання медичних препаратів у компаній, які мають усі необхідні ліцензії на виробництво лікарських засобів та дистрибуцію;
  • працюємо за встановленими санітарно-гігієнічними вимогами, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України, до приміщень та персоналу аптечних установ;
  • дотримуємося перевірених інструкцій та використовуємо стандартні робочі методики, які забезпечують якісну фармацевтичну допомогу населенню.

Наші постачальники – це лише підприємства-виробники та офіційні дистриб'ютори лікарських засобів.

Ми гарантуємо якість представленого асортименту, тому що:

  • надаємо медичні препарати, які надходять до нас за налагодженою діючою системою вхідного контролю якості товару, що запобігає потраплянню в торгівлю фальсифікованих лікарських засобів.
  • здійснюємо обслуговування кваліфікованими працівниками з фармацевтичною освітою, які відповідають єдиним вимогам, мають диплом державного зразка та своєчасно, згідно із законодавством, проходять підвищення кваліфікації у державних вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У свою чергу наші аптеки здійснюють перевірку всіх товарів, що надходять, через систему трирівневого контролю:

  • кожен етап реалізації лікарських засобів супроводжується чітким контролем температурного режиму та вологості (перша перевірка відбувається при надходженні продукції на склад, друга – при виході зі складу в аптеку, третя – при прийомі товару в аптеці);
  • в аптеках відбувається відстеження продукції з терміном придатності, що закінчується, такий товар вилучається заздалегідь з реалізації;
  • при надходженні продукції до аптек уповноважена особа проводить вхідний контроль, перевіряє лікарські засоби на відсутність у Реєстрі документів якості лікарських засобів, обіг яких заборонено в Україні, а також проводить візуальний контроль за такими показниками як «Маркування», «Упаковка», «Термін придатності».

До того ж, у кожному аптечному закладі, покупець може попросити надати сертифікати якості на продукцію та інформацію про виробника чи дистриб'ютора — і ці документи будуть надані.

Ми щодня покращуємо свій сервіс та намагаємося задовольнити кожного свого клієнта, пропонуючи лише якісні та безпечні препарати.